понеділок, 2 квітня 2012 р.

Переваги та недоліки прогулянкових колясок

З приходом весни всім нам хочеться одягатися в щось легке і більше часу проводити на свіжому повітрі. Особливо це стосується батьків, які після довгої зими з задоволенням гуляють зі своїми дітками. Якщо Вашій дитині менше півтора року, Вам рекомендується використовувати коляску. Більшість батьків вибирають в таку погоду прогулянковий варіант дитячої коляски.

Він має масу переваг у порівнянні зі звичайною класичною коляскою як для батьків, так і для малюка. Коли дитина підростає, їй стає все більш цікавим навколишній світ і сидячи в колясці, вона може бути повністю в курсі всіх справ і прогулянки. Також прогулянкова коляска забезпечує більшу безпеку для підростаючих дітей завдяки ременям безпеки, які утримують крутливих діток, і знімним бамперам.

Правильно підібрана прогулянкова коляска створить особливий комфорт і дитині, і батькам. Малюкові буде дуже зручно в колясці, якщо в ній є широка спинка і зручне сидіння, а також регульована підставка під стопи. Спинка сидіння, що регулюється від положення «сидячи» до положення «лежачи» забезпечить дитині відпочинок як в люльці. У більшості прогулянкових колясок передбачений капюшон з оглядовим віконцем, що закривається, який захистить від вітру, дощу і сонця, і накидка на ніжки, щоб зігріти малюка в холодну пору року.

Також особливу надійність прогулянкової коляски створять маневрені великі (виготовлені з пневмошини) або маленькі колеса, з хорошою системою амортизації. Для батьків це створює високу прохідність коляски, а для дитини плавну їзду, яка не турбує ані сон, ані відпочинок.
Звичайно, однією з головних переваг прогулянкових колясок є вага. Вони бувають трьох типів: важкі, полегшені і суперлегкі.

Важкі
коляски, як і універсальні, можуть важити до 15 кг. В основному це коляски, які переробляються з універсальних і розраховані на дітей до 3 років. Але коляска цієї категорії зручна до того моменту, поки дитина не навчилася добре ходити і не стала проводити більше часу поза коляскою. В цьому випадку важка прогулянка стає менш зручною. Така прогулянкова коляска рекомендується до використання для зими або якщо Ви постійно гуляєте по нерівних дорогах з різними поверхнями.

Полегшені прогулянкові коляски важать від 6 до 9 кг і володіють практично всіма корисними функціями важких, але набагато зручніші за рахунок меншої ваги. Найчастіше вони вужчі, більш маневренні і легше складаються, в складеному вигляді займають мало місця. Сидіння коляски розташоване близько до землі, тому малюк зможе сам залізати і вилазити з коляски, а її достатня вагу сприяє тому, що коляска не перекинеться.

Суперлегкі прогулянкові коляски (часто їх називають тростини) при складанні займають набагато менше місця ніж 2 попередніх варіанти, оскільки їх вага від 3,5 до 6 кг. Ця коляска ідеальний варіант, якщо Ви багато пересуваєтеся по місту або подорожуєте на довгі дистанції, при цьому використовуючи різні види транспорту. Механізм для складання в цих колясках спрощений до максимуму і проробляється це за допомогою однієї кнопки. Великим мінусом таких колясок є те, що їх каркас і колеса часто зроблені з пластику, що робить коляску не дуже надійною і стійкою. Також, до мінусів цих колясок можна зарахувати те, що спинка не регулюється і малюк не зможе комфортно відпочивати в цій колясці.


Якому типу прогулянкової коляски віддати перевагу Ви зможете вибрати опираючись на свої потреби і фінансові можливості, тому що ціни на коляски різних типів дуже відрізняються і функції спеціально розроблені для потреб різних груп населення.

пʼятниця, 17 лютого 2012 р.

Як вибрати дитячий стільчик для годування, який підійде саме Вам

Чим старше стає Ваша дитина, тим активніше вона починає пізнавати світ і брати участь в щоденних ритуалах сім'ї. Ось Ви всією родиною разом гуляєте в парку, берете дитину з собою, коли йдете в гості або за покупками, заколисуєте малюка під час вечірнього перегляду новин, а згодом сідайте за один стіл і вечеряєте. У більшості випадків, це трапляється, коли дітям від 4 до 7 місяців, і вони вчаться сидіти самостійно.

Для того, щоб зробити спільні трапези більш комфортними для Вас і Вашого малюка можна придбати дитячийстільчик для годування. Оптимальний для цього час, коли дитина сидить самостійно; до цього рекомендується годувати малюка, тримаючи його на колінах або використовувати стільчик, спинка якого регулюється в напівлежаче положення.

Сьогодні ринок дитячих товарів пропонує величезний вибір стільчиків для годування, але вибрати варіант, який найбільше підходить саме Вам допоможе правильне визначення потреб і очікувань від цього дитячого товару.

Якщо Ви плануєте використовувати його тільки як стільчик для годування і плюс у Вас маленька кухня, то Вам слід зупинити свій вибір на стандартному стільчику, стільчику-бустері або підвісному стільчику, який кріпиться безпосередньо до столу. Вони займають мало місця, два останні варіанти можна взяти з собою в подорож або на дачу. Недоліком стільчика-бустера є те, що його можна кріпити тільки на стільці з високою спинкою і рівною поверхнею. Підвісний стільчик складний у кріпленні і якщо його не правильно зафіксувати, може бути небезпечним для дитини.
Підвісний стільчик та стільчик-бустер
Опис : https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif
Якщо ж Ви згодом плануєте займатися з малюком на цьому стільчику або хочете заощадити і не купувати два елементи дитячих меблів окремо, Вам потрібен багатофункціональний стільчик або стільчик-трансформер.

Стільчик-трансформер Ви зможете в подальшому використовувати і як столик для навчання. Правда перед покупкою стільчика-трансформера варто врахувати, що він займає багато місця і важить багато, тому його складно буде пересувати по дому, і навіть у складеному стані він займатиме багато місця.
Стільчик-трансформер

Багатофункціональний стільчик для годування поєднує в собі функції двох або більше елементів дитячих меблів. На сьогодні найпопулярнішим тандемом є крісло-качалка і стільчик для годування. Таким чином, після прийому їжі дитина може заснути в стільчику, спинка якого регулюється в декілька положень. Плюсом цих стільчиків є кошик для іграшок, який також часто є в класичних стільчиках для годування.

При виборі стільчика для годування важливо звернути увагу на деякі моменти. Перш за все, Вашому малюку має бути комфортно в цьому стільчику і безпечно, тому він повинен бути стійким і мати надійну опору (фіксацію). Бажано, щоб у стільчика були ремені безпеки. Спинка і підніжка повинні регулюватися, це забезпечить комфортне тривале використання стільчика протягом тривалого часу. Якщо чохли і стільниця легко знімаються і миються, це значно спрощує користування стільчиком для годування.

Вибираючи стільчик для годування дитини зверніть увагу на бажання самого малюка або дітей загалом. Вони люблять все барвисте і яскраве, ну а про функціональність та якість подбаєте Ви!

понеділок, 16 січня 2012 р.

Зимовий відпочинок з дитиною

Сімейний відпочинок дуже важливий для дитини з найменших років, оскільки він сприяє формуванню у малюка ставлення до родини, батьків, відчуття єдності з рідними і близькими. Для батьків це в свою чергу можливість краще пізнати свою дитину і навчити її чомусь новому.

У цю прекрасну пору року відпочинок з дітьми стає ще більш захоплюючим, оскільки є безліч різних цікавих способів приємно провести час, які дуже подобаються дітям. Тут головне знайти заняття і місце, яке буде до душі і дитині, і батькам.

Планування зимового відпочинку безпосередньо залежить від віку дитини. Якщо Ви плануєте відпочинок з немовлям, то потрібно бути дуже обережним і краще за все не залишати рідного міста, а використовувати всі його можливості: прогулянки в парках, скверах, на дитячих майданчиках. Діти в цьому віці (приблизно до року-півтора) пізнають навколишній світ практично в кожному його прояві, вони ще не вміють грати в ігри і їм необов'язково кудись їхати.

Проводити час з дітьми від двох років і до шкільного віку одне задоволення, адже тут можна дати простір уяві. Такі дітки люблять кататися на санках, ліпити снігову бабу, грати в сніжки, з ними можна поїхати в гори і відпочити всією сім'єю.

Якщо Вашій дитині більше 6-ти років то відпочинок з нею може відрізнятися не тільки активністю, а й пізнавальністю. У цьому віці діти починають вчитися, вони легко і швидко запам'ятовують нову інформацію. Якщо у Вас є можливість, то найкраще поїхати в іншу країну, показати малюкові нові місця, культуру інших народ. Це може бути як відпочинок в горах, так і на морських курортах. В останньому випадку потрібно проконсультуватися з лікарем, оскільки організму дитини більш складно проходити акліматизацію в зимовий період.

Відпочинок з дитиною завжди приносить багато позитивних емоцій, але чомусь прийнято вважати, що взимку його організувати набагато складніше. Тут саме головне все правильно розпланувати, неважливо збираєтеся Ви покататися на санках або поїхати на гірськолижний курорт. Приділіть увагу дрібним деталям, оскільки діти потребують підвищеної уваги, щоб Ваш відпочинок був насиченим і без неприємних сюрпризів - і насолоджуйтеся зимою разом зі своїм малюком!