вівторок, 12 липня 2011 р.

Підбираємо преноску для дитини! Слінг чи кенгуру?

Сучасний ритм життя вніс свої корективи в життя молодої мами, вимагаючи мобільності в усьому. Та й сама мама вже не обмежена лише хатніми справами. А коляска при усіх своїх перевагах не завжди є зручною для походу, наприклад, в поліклініку або до магазину, не говорячи вже про вирішення особистих питань.
У наш час існує чимало альтернативних варіантів «транспортних засобів» для малюка, котрі вирішують проблему мобільності молодої мами, найпоширенішими є рюкзаки-кенгуру та слінги. Зорієнтуватися у цьому розмаїтті іноді може бути непросто, та й кожна модель може підходити чи не підходити конкретній людині у конкретній ситуації. То як же обрати рюкзак-кенгуру чи слінг, який би підкреслював стиль життя та особистість молодої мами?!
Перш за все, варто зважити на Ваші обставини — куди, як, якого віку і ваги дитину Ви плануєте носити. Так, різні моделі кенгуру розраховані на різний вік та вагу дитини. Моделі, призначені для малюків від народження, обов'язково передбачають положення лежачи («люлька»). Також вони мають підголівник для надійної підтримки шиї та голівки малюка. Різні моделі рюкзачків, окрім стандартного положення малюка на животі у мами обличчям до неї, можуть надавати можливість розташувати дитину обличчям за рухом, а також на боку або на спині у мами.
Обираючи рюкзак-кенгуру, необхідно врахувати наступні конструктивні особливості:
Сидіння, тобто частина рюкзака-кенгуру, яка проходить між ніжками малюка, повинно бути достатньо широким та м'яким. Наявність бортиків буде запобігати врізанню країв кенгуру у ніжки малюка. Ергономічна спинка кенгуру разом з підголовником збережуть правильну осанку, знімуть навантаження на спину та забезпечать комфортне перебування малюка у рюкзаку.
Взагалі, слід зазначити, що малюк у жодному разі не повинен сидіти, кенгуру має забезпечувати міцну підтримку верхньої частини стегон, сідниць і спини маляти. А для цього дуже важливо, щоб система регулювання забезпечувала щільне притягування дитини до дорослого. В хорошій кенгуру дитина не сидить, а скоріше висить, притягнена до дорослого, спираючись на спинку рюкзака.
Не менш важливою є анатомічно правильна система кріплення, яка забезпечує підтримку спини дорослого, розподіляючи вагу між плечима та поясом, не перевантажуючи спину.
Деякі моделі мають додаткові елементи для більш комфортного користування — кишені для необхідних дрібниць, пристосування для кріплення іграшки, тощо.
Останнім часом все більшої популярності набувають слінги. Загалом слінг являє собою клапоть тканини, за допомогою якого дитина прив'язується до дорослого. Отже, принципове значення мають саме властивості матеріалу, із якого виготовлений слінг. Для кожного різновиду слінга є свої нюанси і оптимальні варіанти, але загалом тканина має бути достатньо щільною та м'якою, не розтягуватися вздовж, забезпечувати щільне облягання і не бути слизькою. Серед великого вибору слінгів, найширше застосування має слінг-шарф, який є універсальним, оскільки передбачає максимальну кількість положень і способів зав'язування (особливо це стосується довгих шарфів), а також дозволяє непомітно погодувати малюка грудьми, не виймаючи із переноски.
Найсхвальніші відгуки лікарів-ортопедів отримали слінги та рюкзаки-кенгуру виробника дитячих товарів Cybex. Їхня продукція також не раз отримувала відзнаки при тестуванні на відповідність європейським стандартам. Більш детальну інформацію про кожну продукцію ви можете отримати на сайті інтернет-магазину MyBuy24 та безпосередньо замовити слінг чи рюкзак-кенгуру, які будуть відповідати саме вашим вимогам!
І ще одне: в жодній переносці не слід тримати дитину надто довго — можливість вільно рухатися не менш важлива для малюка, ніж безпосередній контакт із батьками!
Бажаємо вдалого вибору!

Немає коментарів:

Дописати коментар